Witamy na Opieprzu!

Ogłoszenia z dnia 29.04.2016

Do zakładki "kolejka" oraz "regulamin dla zgłaszających się" został dodany nowy punkt. Prosimy się z nim zapoznać.

Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji!


czwartek, 6 sierpnia 2009

(252) my-road-of-life


my-road-of-life.blog.onet.pl

Ocenia : Queen Julie

Pierwsze wrażenie : 3 / 10
Widzę blog, który jest pamiętnikiem. Widzę ciemny szablon, będzie więc kiepsko, już to widzę po postach. Jak to wytłumaczyć? Szablon wygląda nieprofesjonalnie. Nie musi taki być, ale ja chciałabym widzieć pasję, a widzę blog dziewczyny, która jak sama tłumaczy w aktualnościach i ogłoszeniach nie pisze, bo... Przeczytajcie sami. To po co zakładałaś bloga, na dwa miesiące? Więcej chęci, mniej marudzenia. Adres jakiś taki naiwny i dziecinny. Przypomina te wszystkie laski, które tak narzekają na życie, bo nie mają nowego beemwu. Moja droga życia, albo przez życie, a w tytule - moja własna droga życia czy jak wolisz - przez życie. No sama chyba rozumiesz, to brzmi jakoś tak kiepsko. Brakuje mi kochanej szerokiej lity, jest jedynie archiwum. Aktualności i ogłoszenia wywal, daruj je sobie. Tak samo statystyka - te kreski. Czujesz się fajna? Takie rzeczy są na bogach 10 - latek znudzonych życiem. Więcej życia właśnie, szablon senny to i atmosfera siada. No i treść wyjeżdża poza linię w niektórych postach.

Nagłówek : 2 / 5
Kolorystyka mi nie pasuje. Nie nagłówka, to znaczy jego też, ale także całego szablonu. Jakaś taka nocna, monotonna i zbyt przygnębiająca. Taki sam jest nagłówek. Dziewczyna, loczki, sialalalala, nudne! Więcej życia! Szablon wygląda nieciekawie, wręcz beznadziejnie. Do poprawy!

Treść : 3 / 10
Zbytnio nie mam w czym wybierać. Pisz wtedy kiedy masz wenę, wykorzystuj moment. Łącz uczucia, nastroje, łącz siebie.
"Monotonności życia" - blog jest monotonny, taka myśl mi się nasunęła po przeczytaniu tytułu. Piszesz, że uważasz życie za monotonne niekiedy, ale teraz cieszysz się, że jest. Rozumiem, że książka cię poruszyła i stąd pomysł? W każdym razie temat oklepany, a styl drętwy, jakbyś przemawiała z ambony. " Cieszmy się, że życie jest!". Mhm, nie ten klimat, stara. Ale post jest, widać chęci, chociaż może styl mi nie pasuje, to to jest pierwszy post. Jeszcze się rozkręcisz. Oby. " Nie kochaj mocno...". Post prawie jak wiersz. Krótkie " zdaniątka", historia trochę jak z Romea, trochę pompatyczna. Miłość, ona szuka nowej bo coś tam... Rozumiem, ze to twoja twórczość i jesteś z niej zadowolona. Ale postaraj się poszukać tematu, który jest częstszy niż taka miłość. Opisz go z jakąś tam ironią, opisz go z humorem. Tutaj pisałaś, że oni dopiero potem zauważyli, że zamiast nienawiści jest miłość. Historia jakby przepisana, szkoda, że bez żadnych twoich dopisków, jakiegoś dłuższego podsumowania. Wtedy mogłabyś dodać coś z serca. Na razie piszesz słabo. Idzie to z ciebie, ale rozkręcisz się. Tak więc rozwijaj się i pisz.

Ortografia i poprawność językowa : 7 / 10
m o ich - moich,
watro - warto,
żyje - żyję
Literówki. Niby nic, ale i je wyeliminuj.

Układ : 1 / 5
Cały szablon do poprawy. Już w pierwszym wrażeniu czy tam w nagłówku opisałam co mi nie pasuje. Spokojnie poszukaj szablonu dla siebie, albo dopieść ten, poukładaj co jest do poukładania i zabaw się, eksperymentuj z wyglądem. Ludzi odstrasza senność i nuda. Zawalcz o czytelników!

Temat : 1 / 5
Nic specjalnego, nie wybijasz się. Więcej zdań od siebie, więcej humoru i mniej drętwości. A może drętwa? Nie mam pojęcia jak to określić. Ale ty chyba wiesz...?

Czytelność, obrazki : 4 / 5
Czasami tekstem zjeżdżasz, są jakieś niepotrzebne pauzy. Ale czcionka wyraźna, obrazków brak, bo i po co. Tutaj w porządku.

Podsumowanie :
21 / 60
Dostateczna.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz