Witamy na Opieprzu!

Ogłoszenia z dnia 29.04.2016

Do zakładki "kolejka" oraz "regulamin dla zgłaszających się" został dodany nowy punkt. Prosimy się z nim zapoznać.

Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji!


poniedziałek, 21 września 2009

(348) madzialndia

W tym złym, ach złym dniu oceniam madzialandię, dedykując tę ocenę Cioć. Zacznij żyć moja droga!
Ostrzegam. Dzisiaj będę tępić wszystko! I wszystkich!

Pierwsze Wrażenie 3/10
Znowu rOoShoFfiooTEnKA blogerka z swoim super, ekstra blogusiem? Merlinie jeszcze chwila, a przerzucę się na język szadola, a to będzie... ZŁE. Boję się zaglądnąć na ten blog. Belka, która miała być zapewne mądra, sprawia, że mam ochotę wyć. Dziewczyno, gdzie tu sens? Jeśli ktoś ma oczy to widzi. Proste. Logiczne. Jeśli to twoje słowa to zabierz atakujące zewsząd kreseczki. Jeśli nie twoje to wstaw cudzysłowie. A wiesz co wyszłoby najlepiej? Zmiana belki, moja droga. Szablon z szabloniarni. Nie będę się czepiać. Od tego są owe blogi, prawda? Ale ten szablon nigdy nie przypadł mi do gustu. Nie wierzę w przysłowiowe "światełko w tunelu", które ma być szczęśliwym punktem w oceanie smutku. Nawet najbardziej wprawione szczęście (ot, moje) nie umie pływać. Dlatego tak często się topi.Umiem przeprowadzić usta-usta, odratować światełko? Czy raczej w tym wypadku maki. To jest piękne zdjęcie, ale nie na bloga. Nie na nagłówek. Nie i tyle. Tło zewnętrzne jest ładne. Czcionka paskudna. Ogółem wychodzi to nieciekawe. N-I-E-C-I-E-K-A-W-E
Nagłówek 2/5
Mówiłam już prawda? Zdjęcie piękne i brawa dla autora/autorki. Ale ty nią nie jesteś. Takie zdjęcia powinny być objęte prawami autorskimi. Z powodu rozpowszechniania tracą na urodzie i niepowtarzalności. I tyle.

Treść 5/10
Mała czcionka dużo treści. Byle nie było tu jak na plakatach robionych przez naszą klasę. Dużo treści, mało krzyku. To bezsensowne. Dobra, dość rozwodzenia się (bądź co bądź, jeszcze zamężna nie jestem). Strzelam w post pod tytułem
"Rysowanie" Bo jest najkrótszy. Najmniej przepisywania.
Cóż, rysunków nie zobaczę. Gdybym zobaczyła, może nie musiałabym tego pisać. To jest NUDNE. Nic ciekawego, żadnych informacji, które mnie zaciekawią. Ot, Twój talent do rysowania opisany. A ja mam talent do krasomówstwa. I pożerania czekolady. Ale się nad tym nie rozwodzę, nieprawdaż?
"Nie mogę się dogadać z mamą"
A ja z moją fretką. Zwykły problem zwykłej nastolatki. A jak to opisałaś?
Cóż, było trochę ciekawiej, ale by mnie nie zatrzymało. To normalne, że macie różne gusty.Dlatego, nie chodzę z mamą na zakupy. I trochę dlatego, że nie cierpię zakupów. Ale o tym sza. Co z tą treścią? Ujdzie w tłoku.

Ortografia, interpunkcja 10/10
Nie ma błędów. Żadnych. Cóż... Brawo.
Układ 3/5
Wszystko w miarę, tylko po co wstawiłaś tam jakiś, dziwny Dialog tygodnia? Ani to ciekawe, ani "fajne". Nie lubię tego słowa... Starałaś się być oryginalna? Nie wyszło Ci.
Czytelność i obrazki: 3/5
Kolorystyka jest do bani. Ale dobrze ją dobrałaś do zdjęcia i tak dalej... Czemu zabieram Ci tylko dwa punkty? Nie wiem.
Dodatkowe punkty: 0
Kici, kici? Taś, taś? Wybacz, ale nie wiem jak się nawołuje te wredoty. Bez punktów pozostaniesz.
Punkty: 23
Ocena: dostateczna.
Brawo!
Widzisz Cioć? Przez ciebie jestem wredna!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz