Witamy na Opieprzu!

Ogłoszenia z dnia 29.04.2016

Do zakładki "kolejka" oraz "regulamin dla zgłaszających się" został dodany nowy punkt. Prosimy się z nim zapoznać.

Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji!


środa, 2 grudnia 2009

(400) w-swietle


Tym razem Pięćdziesięciogroszówka ukazuje się w-świetle. Zobaczymy, czy światło odkryje największe zalety, czy też ujawni nam głęboko skrywaną, wstydliwą prawdę...
Pierwsze wrażenie: 5/10
Adres jest... dobry. Zwięzły, chociaż ja osobiście wolę, gdy w adresie nie ma słów wymagających polskich znaków, ponieważ... ponieważ tak wolę. Nie wyjaśnię Ci dlaczego, ale jeśli kiedyś znajdę odpowiedź, to Cię powiadomię.
Belka. Wiesz, ja też potrafię użyć Tablicy Znaków, ale nie chwalę się tym na prawo i lewo. Radziłabym usunąć to coś, co jest prawdopodobnie prowizorycznymi serduszkami, ponieważ aby je ujrzeć, należy zbliżyć nos do monitora na odległość centymetra. Kolorystyka ujdzie w tłumie, ale w tym momencie chodzi o to, by nie mieszać się z tłumem, a wybijać się z niego nietuzinkowością.
Podsumowując: wszystko jest normalne, lecz normalność jest w tym wypadku zła.
Nagłówek: 4/5
Niestety, nie potrafię określić płci osobnika, który używa aparatu fotograficznego. Wszelkie znaki na ziemi i niebie wskazują, iż jest to kobieta, aczkolwiek w dzisiejszych czasach można się wszystkiego spodziewać. Poza faktem płci, wszystko jest jasne i przejrzyste. Podoba mi się. Twój podpis mógłby być mniejszy, tudzież jaśniejszy, ale większych zastrzeżeń nie mam.
Treść: 5/10
Pod tym pojęciem ogólnie rozumiemy wymowę ideologiczną utworu, czy dzieła, a w tym wypadku bloga. Tak właściwie, to zbyt wiele tego tutaj nie masz. Oczywiście nie mówię, że to błąd, bo jeśli skupiasz się na tematyce fotografii, to nikt nie czeka na dwie strony A4 tekstu. To, co najbardziej kole w oczy, to emotikony, które wciskasz wszędzie, gdzie się tylko da. Jeśli wiesz, co to są znaki przestankowe, to zacznij ich używać.
Treść jest tak fascynująca, że nic nie jest w stanie odwrócić mojej uwagi od tejże lektury. O! Mucha! Patrz, co to świństwo robi u mnie w pokoju? Zimno na dworze, to się do ciepłego cisną. Zaraz, o czym to ja mówiłam? Skoro zapomniałam, to zapewne nie było to ważne. Może mi się kiedyś przypomni...
Ortografia i poprawność językowa: 7/10
Jedz, pij i baw się, bo oto Twój koniec się zbliża. Raczej będzie to koniec oceny, chociaż nigdy nie wiadomo, jak się sprawy potoczą.
Jak już wyżej wspominałam, na powrót pogódź się ze znakami interpunkcyjnymi. Ponadto, jeśli je już stawiasz, to spację klep PO nich, a nie PRZED nimi. Emotikonom mówimy stanowcze i zdecydowane: raczej nie. Raz na jakiś czas możesz postawić mordkę, niech już Ci będzie, ale nie wklepuj ich po każdym zdaniu, błagam! Nie zaczynaj zdań od spójników. Poza tym, można się dopatrzyć błędów typu:
Mode- modę
Pocpykać- najlepiej będzie: zrobić
kilka, ale jest.- kilka, ale są
Wgłąb- w głąb
Nowe notka- nowa notka
Z nad- znad
No- na ‘no’ to się krowy gno! Zapamiętać i nie używać, tak?
[..]- [...]
temy- temu
kłodka- kłódka
zacząc- zacząć
Więcej błędów już nie pamiętam, serdecznie za nie żałuj i obiecaj poprawę.
Układ: 5/5
Nie mam zastrzeżeń.
Temat: 5/5
Temat to fotografia, więc w pełni się wywiązujesz.
Czytelność, obrazki: 4,5/5
Mamlasie! Ten migający obrazek po lewicy kompletnie tu nie pasuje. Czy oczy Ci się przypadkiem nie zawieruszyły w okolicy pośladków, gdy decydowałaś się go tam umieścić? To jedyny obrazek, który nie jest do strawienia. Twoje zdjęcia mi się podobają, tylko to coś... Ech, po co ja się tak produkuję?
Dodatkowe punkty: -3/10
Albowiem Opieprzu w linkach brak, aczkolwiek dam Ci dwa punkty. Bo niektóre zdjęcia mnie naprawdę urzekły, a na to już nic nie poradzę.
Razem: 32.5/60
Ocena: dobra. Prawie zasłużona.
Przepraszam za to, że się nie rozpisałam zbytnio, ale niestety, czas na mnie nie zaczeka, nawet, jeśli będę go błagać.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz