Witamy na Opieprzu!

Ogłoszenia z dnia 29.04.2016

Do zakładki "kolejka" oraz "regulamin dla zgłaszających się" został dodany nowy punkt. Prosimy się z nim zapoznać.

Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji!


piątek, 17 lutego 2012

Podsumowanie działalności

Witajcie wszyscy niestrudzeni fani Opieprzu! Ostatnie pięćdziesiąt ocen to najsłabszy frekwencyjnie okres Opieprzu, ale jak wiecie, przechodzimy ostatnio reaktywację, która mam nadzieję, zakończy się sukcesem. Zrobiliśmy wiele zmian, od szablonu zaczynając, przez kryteria oceniania, aż do zmian w regulaminie. Nowe kryteria i regulamin możecie przeczytać, są do nich odnośniki w Menu. Zachęcam też to zgłaszania się na okres próbny, ponieważ szukamy dobrze piszących utalentowanych ludzi.
Obecnie wśród stale oceniających znajdują się: Meei, Aimee, Zoltan, Asetej. Na okresie próbnym jest Mała mi oraz Aha. O ostatniego podsumowania minął ponad rok, pożegnaliśmy się w nim z dużą ilością oceniających, za współpracę bardzo serdecznie im dziękujemy, mam nadzieję, że nasze drogi nie rozeszły się na zawsze i znajdą kiedyś czas, by znów pisać w blogosferze. W składzie obecnej ekipy gwałtownie skoczyła średnia wieku, więc Opieprz delikatnie zmienił profil. Nie jesteśmy już ocenialnią, która jest w stanie wystawiać kilka ocen tygodniowo, jak kiedyś, ale jeśli komuś tylko potrzeba oceny i jest cierpliwy na nasze sesje i kolokwia – wiecie gdzie nas szukać!
Podsumowując ostatni okres pragnę zauważyć, że podajemy statystyki tylko obecnych oceniających (kolejność według ilości ocenionych blogów):
ZOLTAN wystawił DZIEWIĘTNAŚCIE ocen w tym:
Niedostateczna – 1
Mierna – 3
Dostateczna – 6
Dobra – 6
Bardzo dobra – 3
Bardzo duże brawa dla Zoltana – mam nadzieję, że spodobał Wam się w tych ocenach nasz gorliwy oceniający i jedyny mężczyzna?
AIMEE wystawiła siedem ocen na okresie próbnym, w tym:
Dostateczna – 4
Dobra – 1
Bardzo dobra 2
Oczywiście Aimee weszła do naszej załogi na stałe. Gratulujemy i w nagrodę Aimee dostaje wyróżnienie za aktywność w postaci uśmiechu kierownika. Nagroda do odbioru u As!
MEEI wystawiła ocen pięć w tym:
Niedostateczna – 1
Mierna – 1
Dostateczna – 1
Dobra – 2
Nasza szefowa wbrew przeciwnościom losu nadal ocenia i daje przykład!
AS wystawiła cztery oceny w tym
Niedostateczna – 2
Dobra – 1
Bardzo dobra – 1
No i widać, kto na Opieprzu najbardziej się opieprza… Ale nie ma co patrzeć wstecz, trzeba patrzeć wprzód!
Na okresie próbnym są:
AHA, która wystawiła dwie oceny
Niedostateczna – 1
Mierna – 1
Mała Mi, również dwie oceny, w tym:
Mierna – 1
Bardzo dobra – 1
Dziewczyny jeśli jeszcze żyją, to wciąż walczą. Opinie o nich są przyjmowane na mail mój, lub Cioci Meei.
Podsumowując ten okres, trudny dla nas, przepraszam Was za wszystkie niedogodności i zachęcam do aktywności na naszym forum (nowe!) oraz do podsyłania nam propozycji „Perełek Opieprzu”.
Asetej

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz