Witamy na Opieprzu!

Ogłoszenia z dnia 29.04.2016

Do zakładki "kolejka" oraz "regulamin dla zgłaszających się" został dodany nowy punkt. Prosimy się z nim zapoznać.

Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji!


poniedziałek, 8 czerwca 2009

(123) niesmiertelna-przyjaznZmieniłaś szablon! Zabiję. Muszę ocenę pisać od nowa.

http://niesmiertelna-przyjazn.blog.onet.pl/

Pierwsze Wrażenie 6/10
Nieśmiertelna przyjaźń?Pierwsza myśl? Opowiadanie. Dobre opowiadanie. Właśnie tego sięspodziewam i mam nadzieję się nie zawieść. Teraz wyświetliła misię belka, która jest okropnie długa. Wiesz, przekroczyłaśpodwójnie dopuszczalną przeze mnie długość belki. Cytat znany, alewystarczyłoby:"Anioły istnieją, ale często nie maja skrzydeł".
Jakmówiłam cytat jest znany, więc każdy dopowie sobie resztę. Włączam całyblog i wyświetla mi się taki sobie blog. Nic ciekawego. Zwykłyprzeciętniak.Znudziły mi się blogi w takich odcieniach , więc tego niepochwalam.Zastanawiam się co nagłówek ma wspólnego z blogiem.Zobaczymy...
Mała czcionka. Każdy inny oceniający by Cię w tymmomencie skazał na stratę.Ale ja lubię taką czcionkę. I mówicie sobieco chcecie, ale mi dobrze się czyta.

Nagłówek 2/5
Dziewczynkaw okularach. Czysty minimalizm. Ale zdjęcie mi się nie podoba. Możedlatego, że wcześniejsze było... inne. Czy lepsze? Tego nie powiem.

Treść 3/10
Tak więc rozłóżmy to na części pierwsze.
"Inna przyjaźń"
Będęnie czuła. Nic mnie nie obchodzi choroba (a potem i śmierć) Twojegokotka. Ale to nie moja wina... Po pierwsze co ma tytuł wspólnego ztreścią? Kiedyś napisałam opowiadanie, które tłumaczyło co śmierć iprzyjaźń mają ze sobą wspólnego. Tyle, że chodziło o XII w. a bohaterkąnie była kotka tylko dziewczyna. I to tyle w kwestii tego postu.
Bryloczki do plecaka
Breloczkimoja droga, breloczki. Słowo bryloczek nie istnieje. I chwała za toMerlinowi! Jeszcze by nam bryloczków trzeba było. Wiesz co to są bryle?Nie? Szkoda. Ja nie jestem od tłumaczenia. Ale jakby co to spytajzaprzyjaźnionego okulistę. Powinien Ci to wyjaśnić. W samej notce nicciekawego. Parę słów o SPAM'ie. Parę do ocenialni... Nic ciekawego.
Późniejbadziewny obrazek i pozdrowienia dla fanów wampirów. Znalazłam teżpozdrowienia, dla fanów Harry'ego Pottera. Dziękuję. Ale to wciąż nuda.
Było krótko, ale jest nudnie. Wybacz, ale pozwolę sobię prawemOpieprzu więcej nie czytać. Jestem dziś zbyt szczęśliwa, a u Ciebiezapewne kolejne posty też będą o kotku. Nie potrafię się wczuć. Mojezdolności empatyczne gdzieś zwiały. Tak nawiasem mówiąc to nie tak, żecię nie rozumiem. Na Wielkanoc zmarła moja ukochana szczurzyca.Cierpiała miesiąc. Karmiłam ją Gerberkami, pomagałam się umyć, bo samanie dawała rady i spałam razem z nią, bo nie potrafiła utrzymaćtemperatury ciała. Ostatnie dwa tygodnie nawet nie dała rady wstać. Jatylko czekałam na jej śmierć- żeby nie cierpiała. Ale sie rozgadałam...Dobra kończę i idę do:

Ortografia i poprawność językowa 4/10
Bryloczkii chęciom, oraz THE END. To wszystko pochodzi z Twojego bloga. Na codzień Twoja interpunkcja i ortografia są w normie. Ale jak już z czymśwyskoczysz...Wtedy to tylko Merlin powinien mieć mnie w swej opiece.

Układ 3/5
Nibydobrze, bo minimalistycznie... Ale te linki tam, o tam (dla niewtajemniczonych- po lewej stronie) to wcale nie pasują. Po prostumaskara (i nie, nie maskarada).

Temat 0/5
Wybacz,ale oryginalnie to nie jest. Wcale. I choćbyś nie wiem co zrobiła, to itak mnie nie przekonasz, że tu jest coś nowego. Bo nie ma. I tyle.

Czytelność, obrazki 5/5
Maszmaksimum. Bo jest dobrze. Ładna kolorystyka, czytelnie. Z obrazkówtylko nagłówek jest, ale to o to chodzi w minimalistycznych szablonach.

Podsumowanie: 23/60
Ocena: dostateczny

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz