Witamy na Opieprzu!

Ogłoszenia z dnia 29.04.2016

Do zakładki "kolejka" oraz "regulamin dla zgłaszających się" został dodany nowy punkt. Prosimy się z nim zapoznać.

Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji!


poniedziałek, 27 lipca 2009

(224) lady-diamentowa

lady-diamentowa.blog.onet.pl

Ocenia : QJ

Pierwsze wrażenie : - 5 / 10
Nie mam pojęcia o czym będzie blog. Z tego co wydumałam to jakieś opowiadanie typu Manga i Anime. Nie interesuję się tymi zjawiskami, toteż masz pecha zgłaszając się do mnie, bo nie mam pojęcia nawet jak ocenić. To będzie opowiadanie i coś z fantasy, wnioskuję z kategorii. Dziwi mnie kategoria pamiętniki i dzienniki, nie wiem czy dobrze rozumiem, ale ona jest chyba niepotrzebna. Nie znoszę w adresie używania słów typu " lady" czy "girl", nawet nie wiem kto jest tą Lejdi Diamentową. Nie przyłożyłaś się też do wyglądu : ohydny pomarańczowy, niektóre ramki z dodatkiem czerwieni, biały nagłówek, na nim owa L. D. Widzę, że blog nie ma utalentowanej graficzki. Nie musi mieć. Mój blog składa się z paru ramek i miejsca na post, bez nagłówka i zbędnych dodatków, a mimo tego jest popularny, wszystko wygląda estetycznie, nie gryzie się. Dla mnie, czyli osoby, która widzi ten blog po raz pierwszy trudno się połapać co jest czym. Widzę jakiś statek piracki, w archiwum czy jak chcesz to nazwać. Co to jest? Część opowiadania? Dla mnie to natłok rzeczy, pod spodem jeszcze wyszukiwarka - po jakie licho? Wyrzuć natychmiast!
Nie rozumiem jak mam to ocenić, nie mam zamiaru łazić po tych statkach, Lejdi czy nie Lejdi, ja bez pokłonu się wycofuję z poprawnej oceny, wszędzie wpisując cyfry, nad którymi myślałam tylko chwilę, bo nie umiem napisać czegoś więcej. Rozumiem, ty to lubisz, osoby zainteresowane też, szanuję to, macham rączką na pożegnanie i mówię żegnaj, bo nic więcej nie przychodzi mi do głowy. Uciekam, bo tak łatwiej, nie muszę zastanawiać się o co chodzi. Pierwszy raz widzę takie coś i nie dam pozytywnej oceny, przykro mi. Nie mój klimat.

Nagłówek : - 10 / 5
Nudny, jedna dziewczyna, pewnie owa Lejdi. Postaraj się dopasować nagłówek do wyglądu, teraz gryzie się to i wygląda mało profesjonalnie, powiem, że wręcz tragicznie. Rozumiem, że chciałaś dać coś ładnego, ale mdły obrazek, jakby od niechcenia wyjęty z google, mnie nie interesuje. Niszczysz ideę nagłówków. Ej wszyscy, walnijcie byle co u siebie nagłówkowa łamaczka uważa, że to okey!

Treść : - 10/ 10
Nie obchodzi mnie Hiacynt Złotomonet, Peter Benik, kochany ptaszek, który ma ćwierkać głośniej, ani nie jest mi nudno ( "jest ci nudno??? chcesz poklikać???") więc się ulotnię. Ciebie to kręci, okey, ale nie męcz mnie.

Poprawność językowa : 7 / 10
Widzę na odległość, że tu jest w miarę dobrze. Tylko te kilka znaków zapytania obok siebie... Niech będzie, tutaj mogę być miła.

Układ : -10 / 5
Blee. Tak mówi małe dziecko i wypluwa kaszkę. Może robi to inaczej, nie mam pojęcie, nie mam rodzeństwa młodszego, ani dziecka. Nie mam zamiaru niańczyć dzieciaki, tak na marginesie. W każdym razie jak widzę te awatary, wyszukiwarki, niepotrzebne rzeczy, to mam mętlik w głowie i chce mi się ryczeć ze złości!

Temat : - 15 / 5
Popracuj nad tym. Sprzedaj swoje wytwory, zrób to, załatw to ładnym, spokojnym wyglądem i poukładanym archiwum oraz wszelkimi informacjami - ko jest kim i w skrócie o co chodzi, tak jak np. jest na tylnej okładce książek.

Czytelność, obrazki : 0 / 5
Chyba żartujesz?

Podsumowanie : - 43 / 60
Poniosło mnie?
Ocena : Niedostateczna
lub jeszcze niższa
- postuluję o zmianę skali, bo to kolejny wynik na minusie na Opieprzu!
Ależ skąd.
Pozdrawiam.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz